04 червня 2015
4 червня за участю голови районної ради Анатолія Дуденка відбулося розширене засідання Колегії райдержадміністрації. В засіданні також взяли участь керівники підприємств, установ та організацій району, управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови. У ході засідання були розглянуті питання порядку денного, зокрема: підведено підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за підсумками І кварталу 2015 року; обговорено стан благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану населених пунктів, територій організацій та підприємств району, здійснення природоохоронних заходів; стан підготовки до проведення оздоровчої кампанії 2015 року та покращення фінансово-бюджетної дисципліни в районі та заходи щодо її посилення.
Також на Колегії були підведені підсумки конкурсу серед територіальних громад Чернігівського району щодо організації благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану сіл та селищ району. Грамотами та грошовими винагородами були відзначені Хмільницька, Пльохівська та М.-Коцюбинська територіальні громади за зайняті І, ІІ та ІІІ місце.
За результатами засідання Колегії були прийняті відповідні рішення.
За інформацією виконавчого апарату районної ради