03 червня 2015
У Чернігові урочисто зустріли воїнів 41 окремого мотопіхотного батальйону, які у зв’язку з демобілізацією повернулися із зони проведення АТО.
Упродовж останнього року військовослужбовці цього підрозділу виконували бойові завдання на сході України та знаходилися в бойовому контакті з незаконними збройними формуваннями в ряді найгарячіших точок Донбасу.
Під скандування патріотичних гасел радісно, з оркестром та короваєм зустріли бійців рідні і близькі військовослужбовців та небайдужі чернігівці.
Особовий склад батальйону успішно виконав поставлені завдання. Тепер демобілізовані вояки повернуться до своїх сімей на заслужений відпочинок. А військовослужбовцям, які виявлять бажання служити й надалі, буде запропоновано укласти контракти.
За інформацією РМЦ МОУ (м. Чернігів)