back

День села в Ладинці й Боромиках

01 червня 2015

31 травня, на свято Трійці, Ладинка відзначила День села. Під час святкування відбулося освячення місця для побудови церкви св. Пантелеймона. Мешканцям села і гості переглянули святковий концерт, підготовлений працівниками Ладинського будинку культури, за участю дитячого колективу, ансамблю «Берегиня».

Тематику Зелених свят продовжили Боромики, які 1 червня відзначили День села. Свою творчість гостям свята дарували колективи художньої самодіяльності Боромиківської територіальної громади.

В рамках святкування всі бажаючі мали змогу взяти участь у розважальних заходах.

За інформацією виконавчого апарату районної ради