back

Звітний концерт Михайло-Коцюбинської школи мистецтв

28 травня 2015

27 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, на сцені Михайло-Коцюбинського районного будинку культури відбувся звітний концерт Михайло-Коцюбинської школи мистецтв. Увазі глядачів запропонували більше 30 різноманітних номерів за участю учнів класу сольного співу, народних інструментів, духових інструментів, фортепіано, скрипки, класу хореографії, вокальних ансамблів.

Високий рівень майстерності продемонстрував оркестр духових інструментів Михайло-Коцюбинської школи мистецтв (керівник – Віктор Ковган). До речі, цей колектив 6 травня виборов І місце на обласному конкурсі дитячих духових оркестрів серед учнів позашкільних навчальних мистецьких закладів.

Серед учасників звіту варто відзначити учнів класу хореографії під керівництвом Марини Швець, які виконали яскраві танцювальні номери.

Музично-літературну композицію, присвячену 70-річчю Перемоги у Другій світовій війні, представив вокальний ансамбль «Веснянка», яким керує Тетяна Євсюкова. Дві солістки – Дарина Шовкун і Карина Сердюк – показали дуже високий рівень виконання академічного співу.

«Україна очима дітей», «Пам’ятаємо подвиг 1939 – 1945 рр.» – теми виставки творчих робіт учнів класу образотворчого мистецтва, учасників і переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, яка була розгорнута у фойє Михайло-Коцюбинського районного будинку культури.

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації