back

«Новобілоуська толока. Допомога кожного - шлях до перемоги»

26 травня 2015

Озеленення та благоустрій пришкільної території має велике значення. Такі заходи призводять до покращення навколишнього природного середовища та формування екологічного світогляду громади, шанобливого ставлення до природи, а також залучення учнів до практичної діяльності з розв’язання проблем навколишнього середовища місцевого значення.

Загальні толоки – це не щось надумане чи штучне. Для українців є цілком природним явищем. Громада споконвіку порядкувала на спільних територіях у селі чи містечку.

24 травня 2015 року з ініціативи КПНЗ «Будинок школяра Чернігівської районної ради Чернігівської області» та громадської організації Об'єднання "Самопоміч" відбувся один з таких заходів. Разом з ініціаторами, учнями та батьками танцювального колективу «Айс» Новобілоуської школи було пофарбовано паркан в патріотичний колір, висаджено клумби та установлено лавку . На наступний рік ще заплановано створити міні-парк відпочинку для школярів.

Озеленення та благоустрій території принесе користь не лише теперішнім, а й майбутнім поколінням. Цей захід покликаний виховувати у дітей почуття прекрасного, любові до природи і рідного краю, усвідомлення необхідності екологічного вибору, орієнтованого на загальнолюдські цінності, а також навички ефективного спілкування та участі в житті громади.

Надія Мельник, методист Чернігівського районного Будинку школяра