back

Відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району

22 травня 2015

22 травня відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств з питань врегулювання земельних відносин.

У заході взяли участь голови фермерських господарств, представник Головного управління Держземагентства у Чернігівській області, представник управління Держземагентства у Чернігівському районі, начальник Чернігівського міськрайонного виробничого відділу Чернігівської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру», начальник Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату.

В ході засідання були розглянуті питання стану використання сільськогосподарських угідь господарюючими суб’єктами на території району, виконання заходів часткової мобілізації в умовах проведення сільськогосподарськими підприємствами комплексу польових робіт.

За інформацією виконавчого апарату районної ради