21 травня 2015
З 15 по 18 травня на базі дитячого табору «Юний турист» у с. Количівка відбувся ІІ (обласний) етап гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяла участь й команда Чернігівського району. А представляли її учні Роїщенської ЗОШ І-ІІ ст.: Давиденко Сергій, Шарий Денис, Теренковський Данило, Зінченко Володимир, Василенко Микола, Чубук Кирил, Сердюк Ганна та учениця Хмільницького НВК Хоменко Наталія. Підготовкою команди займався керівник гуртка зі спортивного орієнтування «Мандрівник» Центру туристично-краєзнавчої творчості, вчитель трудового навчання Роїщенської ЗОШ І-ІІ ст. Панько Віталій Леонідович.
Юні козачата пройшли кілька етапів гри: впоряд (стройова підготовка), звитяжні змагання «лава на лаву», силове змагання «перетягування линви», туристсько-спортивна смуга перешкод, стрільба, теренова гра, змагання «Рятівник», гра «Відун», ватра «У колі друзів», конкурс звітів про виконання домашнього завдання під гаслом «Добре діло». Також учні співали козацьких пісень, намагалися відтворити козацький побут, тому прикрасили свій табір виготовленими власноруч прапором, хоругвою, відзначкою.
Команда Чернігівського району на чолі з керівниками висловлює свою вдячність за спонсорську допомогу своїм меценатам, організацію транспорту та харчування. Саме завдяки небайдужості цих людей діти змогли взяти участь у грі, знайти багато нових друзів, отримати яскраві незабутні враження!
За інформацією Центру туристично-краєзнавчої творчості