back

Михайло-Коцюбинська школа мистецтв серед лідерів

19 травня 2015

Переможцями Другого обласного конкурсу дитячих духових оркестрів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у номінації оркестри малого складу, перше місце зайняв духовий оркестр Михайло-Коцюбинської школи мистецтв, керівник оркестру Ковган В.М.

На сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм з успіхом пройшов Другий обласний конкурс дитячих духових оркестрів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Організаторами конкурсу є обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв, обласне методичне об'єднання викладачів мистецьких навчальних закладів, обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм.

Цей конкурс став святом для 17 дитячих духових оркестрів-учасників. За три останні роки кількість дитячих духових оркестрів в нашій області збільшилась на сім колективів. Проведення конкурсу продемонструвало велику зацікавленість та ентузіазм юних виконавців, адже більше ніж 370 дітей стали учасниками змагань. Визначення переможців відбувалось у п'яти номінаціях – оркестри молодших класів, оркестри малого складу, оркестри середнього складу, оркестри великого складу, номінація «bigband».

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації