back

Відкрито меморіальні дошки загиблим в АТО Володимиру Брешинському та Івану Томилку

07 травня 2015

07 травня на території Михайло-Коцюбинської гімназії відбулась урочиста лінійка з нагоди відкриття меморіальних дошок загиблим учасникам антитерористичної операції Володимиру Брешинському та Івану Томилку.

У заході взяли участь родичі та близькі загиблих військовослужбовців, голова районної ради Анатолій Дуденко, голова райдержадміністрації Віктор Корж, громадськість селища, учні гімназії та засоби масової інформації.

Присутні вшанували пам'ять військовослужбовців, які загинули, виконуючи бойові завдання в зоні АТО, захищаючи цілістність та незалежність України, хвилиною мовчання.

Музичний супровід заходу забезпечив хоровий колектив "Джерело" Михайло-Коцюбинського районного будинку культури під керівництвом Олексія Лактіна.

За інформацією виконавчого апарату районної ради