back

Офіцери управління оперативного командування "Північ" привітали ветеранів 1-ї Гвардійської армії

08 травня 2015

У Чернігові, в залі Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, з нагоди 70-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні відбулося урочисте зібрання та вшанування ветеранів.

У заході взяли участь командування, офіцери управління оперативного командування "Північ" та військовослужбовці гарнізону, ветерани війни, зокрема, 1-ї Гвардійської армії.

- Святкуючи 70-річчя Великої Перемоги, ми схиляємо голови перед пам'яттю мужніх синів і доньок нашої Батьківщини, які віддали своє життя за священну справу захисту рідної землі. Ми шануємо ветеранів війни, які здобули для нас Перемогу. У нашій пам'яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні, - наголосив заступник командувача військ оперативного командування "Північ" по роботі з особовим складом полковник Віталій Покотило.

Він також побажав ветеранам щастя, здоров'я, родинного благополуччя, успіхів у благородній справі військово-патріотичного виховання нинішнього покоління захисників Вітчизни.

Усі присутні переглянули святковий концерт у виконанні колективу Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України.

Слід зазначити, що ветеранів, які за станом здоров'я не змогли прибути на святковий захід, військовослужбовці оперативного командування "Північ" привітали вдома і вручили всім подарунки.

За інформацією Регіонального медіа-центру МО України
Фото Віталія КИРИЛОВА