07 травня 2015
6 травня 2015 року поблизу пам’ятного знаку біля села Новоселівка вихованцями Чернігівського районного Будинку школяра було проведено мітинг-реквієм «День пам’яті». Присутні вшанували пам'ять загиблих односельців мешканців сіл Бобровиця, Яцево (Новоселівка). Окрасою заходу стали виступи оркестру духових інструментів, керівник Лідія Плоска, гурту бандуристів, керівник Юлія Кугук та дівчата-гуслярі, керівник Любов Пінчук.
Гучне дійство зібрало багато глядачів з сусідніх сіл Улянівка, Новоселівка та мікрорайону Бобровиця. Свою шану загиблим прийшли віддати учні Киїнської, Улянівської шкіл, школярі ліцею №16 м.Чернігова та студенти Коледжу економіки і технологій ЧНТУ.
Особливу подяку хотілося б висловити небайдужим громадянам, що допомогли у організації та проведенні заходу, волонтерам які допомогли озеленити територію обеліску, висадивши п'ятнадцять дерев.
Вшановуючи загиблих ми не тільки повинні знати своє історичне минуле, а й передати ці знання підростаючому поколінню, виховувати їх берегти пам'ять про минуле для прийдешніх поколінь.
Адміністрація
Чернігівського районного Будинку школяра