back

Гончарівське відзначило 62-річчя

27 квітня 2015

25 квітня ц.р. селище Гончарівське відзначило свою 62-гу річницю.

Участь у заходах з нагоди Дня селища взяли голова районної ради Анатолій Дуденко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ірина Кудрик, керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Куриленко, військовослужбовці та громадськість селища.

В рамках святкування відбулось відкриття дитячого майданчика, ролепробіг та конкурс вишиванок.

Організаторами заходу був проведений ярмарок, зібрані кошти від якого підуть на потреби 1-ої окремої Гвардійської танкової бригади.

Для присутніх звучав концерт, підготовлений художніми колективами Гончарівської територіальної громади та Військово-музичним центром Сухопутних військ Збройних Сил України.

За інформацією виконавчого апарату районної ради