07 квітня 2015
Виконавчий апарат Чернігівької районної ради на чолі з головою ради Анатолієм Дуденком прийняли участь у Дню довкілля на території Анисівської сільської ради.
Колектив районної ради попрацював над упорядкуванням комунального стадіону.
За інформацією виконавчого апарату районної ради