back

Збиралась громада у Киселівці

25 березня 2015

23 березня ц.р. у с.Киселівка відбулись збори Киселівської територіальної громади.

У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко, начальник організаційного відділу районної ради Світлана Струк, начальник відділу з питань містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Дмитрюк, дільничий інспектор міліції, місцеві жителі.

Сільський голова прозвітував перед присутніми про свою роботу за 2014 рік та окреслив плани на 2015 рік.

Представниками територіальної громади в ході зустрічі були підняті питання вуличного освітлення, ремонту доріг комунальної власності, питання щодо оформлення пасовища, введення в межі села Киселівка поселення колишнього Льонозаводу, впорядкування земельних відносин між власниками паїв та представниками орендарів.

Ставки місцевих податків і зборів на 2015 рік затверджені на рівні минулого року.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації