16 березня 2015
Іван Томилко загинув під Вуглегірськом на Донеччині наприкінці січня. Однак знайти та вивезти звідти його тіло вдалося лише нещодавно.
Іван Томилко - колишній правоохоронець. З органів звільнився під час Революції Гідності. Коли розпочалися військові дії на Сході вирушив на Донбас.
Відтоді у відпустці був лише раз, влітку приїжджав до Чернігова, щоб оформити шлюб із коханою. Попрощатися із бійцем прийшли голова районної ради Анатолій Дуденко, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, представники Андріївської та М.Коцюбинської територіальних громад, друзі загиблого, колеги, рідні та небайдужі містяни. Поховали воїна у його рідному селищі Михайло-Коцюбинському.
Вічна слава герою, пам'ять про якого назавжди залишиться в наших серцях.
За інформацією виконавчого апарату районної ради