25 лютого 2015
24 лютого 2015 року в приміщенні Ведильцівської сільської ради відбулися збори Ведильцівської територіальної громади.
У заході взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Куриленко, депутати районної ради Олександр Мисюра та Юрій Шпилька, спеціаліст І категорії організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Леся Мальцева, дільничний інспектор міліції, жителі територіальної громади.
Ведильцівський сільський голова Валентин Кузьменко проаналізував стан життєдіяльності громади за 2014 рік, зупинився на проблемних питаннях та шляхах їх вирішення, окреслив основні завдання на 2015 рік.
Представниками територіальної громади в ході зустрічі були підняті питання, а саме:
- врегулювання орендних відносин ТОВ "Біокарт-Агро» з власниками земельних та майнових паїв;
- виділення земельних ділянок для будівництва учасникам АТО;
- вивчити питання надання пільги за оплату харчування в дошкільному навчальному закладі для дітей, учасників АТО;
- необхідності ремонтів доріг комунальної власності;
- встановити новий паркан біля Ведильцівської ЗОШ;
- встановити дошку відомим людям територіальної громади;
- засипати недіючі колодязі;
- проведення ремонту приміщення сільської ради;
- оновлення ліній та опор електропередач.
У ході зборів затверджені ставки місцевих податків і зборів на 2015 рік.
За інформацією виконавчого апарату районної ради