back

Говорили про роботу аптечного пункту

24 лютого 2015

24 лютого в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол провів робочу нараду щодо функціонування аптечного пункту у с. Слабин. У обговоренні вище зазначеного питання взяли участь депутат районної ради закріплений за Слабинською територіальною громадою Василь Клюка, заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська, завідувачка аптекою №180 Тетяна Закидальська, головний лікар комунального закладу «Чернігівський районний центр ПМСД» Віктор Куниця та Слабинський сільський голова Сергій Красков.

Учасники зустрічі обговорили питання забезпечення аптечного пункту ліками та розглянули звернення жителів громади щодо роботи сільського аптечного пункту.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.

За інформацією виконавчого апарату районної ради