back

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

21 лютого 2015

20 лютого виконавчий апарат районної ради на чолі з головою районної ради Анатолієм Дуденком вшанували пам»ять Героїв Небесної Сотні.

На знак шани та нескінченної пам’яті до стели «Небесна Сотня» та стенду загиблих в зоні бойових дій на сході присутні поклали живі квіти. До акції також залучилися представники М.Коцюбинської та Седнівської територіальних громад.

За інформацією виконавчого апарату районної ради