back

Відбулися збори громадян Будинської територіальної громади

20 лютого 2015

20 лютого 2015 року в приміщенні Будинської сільської ради відбулися загальні збори громадян територіальної громади.

У заході взяв участь начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Олександр Сенько, дільничний інспектор міліції, жителі територіальної громади.

Перед присутніми зі звітом про проведену в 2014 році роботу та виконання Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади виступила сільський голова Любов Ленько. Також вона проінформувала представників громади про план роботи на 2015 рік, зупинилася на основних проблемних питаннях та шляхах їх вирішення.

У ході зборів були обговорені основні питання, що хвилюють жителів територіальної громади. Зокрема, обговорювалися питання транспортного сполучення з обласним центром, забезпечення медичним працівником місцевого ФАПу та інші.

У ході зборів затверджені ставки місцевих податків і зборів на 2015 рік.

За інформацією виконавчого апарату районної ради