back

Відбулися загальні збори громадян Слобідської територіальної громади

19 лютого 2015

18 лютого відбулися збори представників Слобідської територіальної громади.

У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Дуденко, депутат районної ради Валерій Василинчук, дільничний інспектор міліції, місцеві жителі. Під час зборів Слобідський сільський голова Микола Новиченко проаналізував стан соціально-економічного розвитку громади за 2014 рік, зупинився на проблемних питаннях та шляхах їх вирішення, окреслив завдання на 2015 рік.

Представниками територіальної громади в ході зустрічі були підняті питання благоустрою населених пунктів, ремонт дороги Іванівка-Слобода, встановлення огорожі на кладовищі, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, виділення земельної ділянки під нове кладовище, покращення телефонного зв'язку, проведення відповідних заходів з облаштування аварійних шахт та громадських колодязів, питання нескорочення штатної одиниці листоноші.

По всім питанням порядку денного прийняті відповідні рішення.

У ході зборів затверджені ставки місцевих податків і зборів на 2015 рік.

За інформацією виконавчого апарату районної ради