19 лютого 2015
18 лютого відбулися збори представників Слобідської територіальної громади.
У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Дуденко, депутат районної ради Валерій Василинчук, дільничний інспектор міліції, місцеві жителі. Під час зборів Слобідський сільський голова Микола Новиченко проаналізував стан соціально-економічного розвитку громади за 2014 рік, зупинився на проблемних питаннях та шляхах їх вирішення, окреслив завдання на 2015 рік.
Представниками територіальної громади в ході зустрічі були підняті питання благоустрою населених пунктів, ремонт дороги Іванівка-Слобода, встановлення огорожі на кладовищі, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, виділення земельної ділянки під нове кладовище, покращення телефонного зв'язку, проведення відповідних заходів з облаштування аварійних шахт та громадських колодязів, питання нескорочення штатної одиниці листоноші.
По всім питанням порядку денного прийняті відповідні рішення.
У ході зборів затверджені ставки місцевих податків і зборів на 2015 рік.
За інформацією виконавчого апарату районної ради