back

Збиралися жителі Жукотківської громади

19 лютого 2015

18 лютого 2015 року, відбулися збори представників Жукотківської територіальної громади.

У заході взяла участь заступник керівника апарату райдержадміністрації Марина Захарченко, дільничний інспектор міліції, представники підприємств та організацій, розташованих на території сільської ради, жителі територіальної громади.

Учасники зібрання заслухали звіт про стан соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Жителями громади піднімалися питання, що стосуються ремонту дороги «Жукотки-Левоньки», «розчистки» лінії електропередач, заміни вікон у сільському Будинку культури, визначення меж земель, виділених під пасовища.

На зборах представників громади були визначені ставки місцевих податків та зборів на 2015 рік.

За інформацією виконавчого апарату районної ради