back

Збиралася громада Киїнки

13 лютого 2015

12 лютого 2015 року відбулися збори представників Киїнської територіальної громади.

У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко, депутат районної ради Андрій Горбань, представники Чернігівських РЕМ, Чернігівського РВ УДС НС, дільничний інспектор міліції, місцеві жителі.

Сільський голова прозвітувала перед громадянами про свою роботу за 2014 рік, проаналізувала стан соціально-економічного розвитку громади, окреслила плани на 2015 рік.

Під час заходу піднімались актуальні питання життєдіяльності громади, серед яких благоустрій населеного пункту, ремонт доріг комунальної власності, проведення відповідних заходів із запобігання виникнення пожеж при випалюванні сухої трави, збільшення кількості місць у дитячому садочку.

Громадою високо оцінена робота сільського голови. В ході зборів затверджені ставки місцевих податків і зборів на 2015 рік.

За інформацією виконавчого апарату районної ради