13 лютого 2015
11 лютого 2015 року відбулися збори Дніпровської територіальної громади.
У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Дуденко, заступник начальника відділу прикордонної служби "Дніпровське" Михайло Казаревич, представники Чернігівського РВ УДС НС, дільничний інспектор міліції, жителі територіальної громади.
Під час зборів Дніпровський сільський голова Олександр Новик проаналізував стан соціально-економічного розвитку громади та окреслив основні завдання на 2015 рік. Заступник начальника відділу прикордонної служби "Дніпровське" Михайло Казаревич звернув увагу присутніх на те, що прикордонний відділ приведено у повну готовність, створено контрольний пост з метою контролю за дотриманням прикордонного режиму.
Представниками територіальної громади в ході зустрічі були підняті питання у сфері впорядкування земельних відносин, покращення транспортного сполучення, ремонту дороги комунальної власності, благоустрою населених пунктів територіальної громади.
Ставки місцевих податків і зборів на 2015 рік затверджені на рівні минулого року. Робота сільського голови громадою визначена як "задовільна".
За інформацією виконавчого апарату районної ради