back

Проведено збори представників громадян Хмільницької територіальної громади

12 лютого 2015

11 лютого 2015 року відбулися збори в селі Хмільниця Хмільницької територіальної громади.

У заході взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол, начальник управління економічного розвитку Андрій Василець, депутат районної ради Ігор Школа, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Світлана Струк, спеціаліст управління Держземагентства у Чернігівському районі Володимир Брей, дільничий інспектор міліції Юрій Ткаченко, представник Чернігівського РВ ДС НС Володимир Гребельний, керівники господарюючих суб’єктів та жителі територіальної громади.

На порядку денному зібрання були розглянуті звіт сільського голови про роботу в 2014 році та виконання завдань по соціально-економічному розвитку територіальної громади; запровадження добровільного самооподаткування та встановлення видів і розмірів зборів на засадах самооподаткування в 2015 році; питання зміцнення законності і правопорядку на території сільської ради, посилення боротьби із самогоноварінням та наркоманією; запобігання НС та пожеж в населених пунктах сільської ради.

У своєму виступі сільський голова Юрій Слюнько проаналізував стан соціально-економічного розвитку громади, зупинився на основних проблемних питаннях та шляхах їх вирішення. Громадяни активно обговорювали доповідь сільського голови, який відповів на всі питання мешканців територіальної громади.

По всіх питаннях порядку денного загальних зборів громадян прийняті відповідні рішення.

Робота сільського голови визнана як «добра».

За інформацією виконавчого апарату районної ради