12 лютого 2015
11 лютого 2015 року відбулися збори представників Ковпитської територіальної громади.
У заході взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко, головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Леся Мальцева, начальник Чернігівського РВ ДС НС В'ячеслав Вернидуб, дільничний інспектор міліції, жителі села.
Сільський голова проаналізувала стан соціально-економічного розвитку громади, зупинилася на основних проблемних питання, окреслила плани на 2015 рік.
Під час заходу піднімались актуальні питання життєдіяльності громади, серед яких - покращення автобусного сполучення та ліквідація стихійних сміттєзвалищ.
У ході зустрічі були затверджені ставки місцевих податків та зборів на 2015 рік.
За інформацією виконавчого апарату районної ради