08 лютого 2015
07 лютого 2015 року відбулись збори представників громадян за місцем проживання у Новому Білоусі.
У заході взялм участь заступник керівника апарату райдержадміністрації Марина Захарченко, начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Інна Бишик, начальник штабу РВ УМВС України в Чернігівській області Сергій Погиба, представники управління Держземагенства у Чернігівському районі, Чернігівських РЕМ, Чернігівського РВ УДС НС, Чернігівської ОДПІ головного управління Міндоходів у Чернігівській області, дільничний інспектор міліції, жителі села.
Новобілоуський сільський голова Михайло Кондренко прозвітував перед громадянами про свою роботу за 2014 рік та окреслив плани на 2015 рік.
Під час заходу піднімались актуальні питання життєдіяльності громади, серед яких ремонт дороги комунальної власності, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, розчистка русла річки Білоус, промивка башні водогону.
Ставки місцевих податків і зборів на 2015 рік затверджені на рівні минулого року.
За інформацією виконавчого апарату районної ради