back

Проведені збори громадян у селі Павлівка Радянськослобідської територіальної громади

08 лютого 2015

07 лютого 2015 року відбулися збори представників Радянськослобідської територіальної громади у селі Павлівка.

У заході взяли участь представники управління Держземагенства у Чернігівському районі, Чернігівських РЕМ, Чернігівського РВ УДС НС, Чернігівської ОДПІ головного управління Міндоходів у Чернігівській області, дільничний інспектор міліції, жителі села.

Учасниками заходу заслухані всі питання, які були визначені порядком денним засідання, та обговорені з представниками територіальної громади. По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

Представниками територіальної громади в ході зустрічі були підняті питання, які найбільш тутрбують жителів села. Серед них: збільшення кількості рейсів маршрутного таксі та облаштування додаткової автобусної зупинки, забезпечення належної напруги в електромережі села.

За інформацією виконавчого апарату районної ради