08 лютого 2015
07 лютого 2015 року відбулися збори представників Радянськослобідської територіальної громади у селі Павлівка.
У заході взяли участь представники управління Держземагенства у Чернігівському районі, Чернігівських РЕМ, Чернігівського РВ УДС НС, Чернігівської ОДПІ головного управління Міндоходів у Чернігівській області, дільничний інспектор міліції, жителі села.
Учасниками заходу заслухані всі питання, які були визначені порядком денним засідання, та обговорені з представниками територіальної громади. По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.
Представниками територіальної громади в ході зустрічі були підняті питання, які найбільш тутрбують жителів села. Серед них: збільшення кількості рейсів маршрутного таксі та облаштування додаткової автобусної зупинки, забезпечення належної напруги в електромережі села.
За інформацією виконавчого апарату районної ради