06 лютого 2015
05 лютого ц.р. в приміщенні начально-виховного комплексу відбулися збори представників громадян Редьківської територіальної громади.
У заході взяли участь голова заступник керівника апарату районної державної адміністрації Марина Захарченко, представники Чернігівського РВ ДС НС, РВ УМВС, управління Держземагенства у Чернігівському районі, Чернігівських РЕМ, жителі територіальної громади.
Свій виступ сільський голова розпочала з хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих на сході України. Валентина Литвин розповіла про стан соціально-економічного розвитку громади, зупинилася на основних проблемних питаннях та шляхах їх вирішення. Про свою діяльність у минулому році звітували директор Редьківського НВК, завідуюча клубом-бібліотекою, інспектор Чернігівського РВ УДСНС України в Чернігівській області інформував громаду щодо стану протипожежної безпеки на території району та села, інспектор РВ УМВС розповів про стан злочинності на території громади, інженер РЕМ відповів на всі питання, які цікавили громадян.
Учасниками заходу заслухані всі питання, які були визначені порядком денним засідання, та обговорені з представниками територіальної громади.
По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.
За інформацією виконавчого апарату районної ради