08 лютого 2015
8 лютого відбулися збори громадян с. Деснянка Новобілоуської територіальної громади. У заході взяли участь депутати районної ради Олександр Голубов, Борис Ващенок, начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Інна Бишик та дільничний територіальної громади Дмитро Черниченко.
Під час зборів сільський голова Михайло Кондренко прозвітував перед присутніми за виконану роботу у 2014 році та проінформував щодо планів на 2015 рік. Представниками територіальної громади в ході зустрічі були підняті питання ремонту доріг, вуличного освітлення, відведення території біля озера для стоянки автомобілів відпочиваючих та проведення водогону.
Одним з наболілих питань було питання розташування на території с.Деснянка притулку для тварин.
На зборах представників громадян були визначені ставки місцевих податків та зборів на 2015 рік не змінювати.
За інформацією виконавчого апарату районної ради