back

Відбулись збори Андріївської територіальної громади

04 лютого 2015

3 лютого відбулися збори представників громадян Андріївської територіальної громади.

У заході взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Куриленко, представник управління Держземагенства у Чернігівському районі, головний інженер Чернігівських РЕМ, дільничний інспектор міліції, представники Чернігівського РВ УДС НС, Чернігівської ОДПІ головного управління Міндоходів у Чернігівській області та жителі територіальної громади.

В ході зборів жителі громади заслухали звіт Андріївського сільського голови про діяльність сільської ради у 2014 році, також про свою діяльність у минулому році звітували директор Андріївської школи, завідувач ФАПу, головний інспектор Чернігівського РВ УДСНС України в Чернігівській області щодо стану протипожежної безпеки на території району та села, дільничний інспектор, спеціаліст Чернігівського районного центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді, керівники сільськогосподарських підприємств, що діють на території села.

Сільський голова та представники територіальної громади в ході зустрічі піднімали ряд проблемних питань, серед яких ремонт свердловини та водогону, централізований вивіз сміття, ремонт ФАПу, закупівля ліжок в ДНЗ, транспортне обслуговування населеного пункту.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

За інформацією виконавчого апарату районної ради.