back

Проведено навчання сільських, селищних голів з питань реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів

03 лютого 2015

Сьогодні, 03 лютого, в приміщенні райдержадміністрації відбувся семінар –тренінг «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізація фінансів» для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади.

У заході взяли участь директор Чернігівського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, кандидат історичних наук Володимир Бойко, консультант з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, кандидат економічних наук Юрій Вдовенко, голова районної ради Анатолій Дуденко, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол, представники Державної фіскальної служби у Чернігівській області, сільські, селищні голови, працівники апарату райдержадміністрації та районної ради.

Під час семінару розглянуті актуальні питання сьогодення, серед яких реформа територіального управління в Україні та фіскальна децентралізація, обговорені Закон України «Про співробітництво територіальних громад» та Проект Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

В ході тренінгу надані роз’яснення присутнім щодо норм діючого законодавства.

Підсумки семінару-тренігу підвели голова районної ради Анатолій Дуденко та в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.

За інформацією виконавчого апарату районної ради.