back

Відбулись збори Анисівської територіальної громади

28 січня 2015

27 січня відбулися збори громадян в с. Анисів за участю голови районної ради Анатолія Дуденка, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ірини Кудрик, керівника апарату районної державної адміністрації Тетяни Куриленко, директора Чернігівського РЕМ Олександра Коропа, дільничного інспектора міліції Віталія Заглядського, представників РВ ГУМНС, Чернігівської ОДПІ головного управління Міндоходів у Чернігівській області, управління Держземагенства у Чернігівському районі.

Перед початком загальних зборів для громади з партіотичним концертом виступили учні Анисівської загальноосвітньої школи. Збори вперше було розпочато виконанням Державного Гімну України, який разом з дорослими представниками громади виконали учні школи.

У своєму виступі сільський голова Тетяна Куча проаналізувала стан соціально-економічного розвитку громади, зупинилася на основних проблемних питаннях та шляхах їх вирішення. Громадяни активно обговорювали доповідь сільського голови.

Представниками територіальної громади в ході зустрічі були підняті питання необхідності відкриття дитячого садка, ремонту Анисівського будинку культури, покращення якості енергопостачання.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

За інформацією виконавчого апарату районної ради