back

Відбулись збори Гончарівської територіальної громади

26 січня 2015

Рудник працював на «добре»

Сільські й селищні голови, територіальні громади Чернігівського району розпочали підбивати підсумки 2014 року. У районі розпочалася традиційна кампанія загальних зборів громадян, яку в День соборності й свободи розпочали гончарівці. Мала зала Будинку офіцерів була забита вщент, питання порядку денного розглянули швидко, а проблемні моменти було взято «на олівець».

У заході брав участь в. о. голови Чернігівської районної державної адміністрації Анатолій Кругол, начальник управління соціального захисту населення Валентина Лугова (вони також є депутатами районної ради), відповів на запитання начальник районного відділення Пенсійного фонду України Олександр Шелупець та інші представники районних служб, директор єдиного промислового підприємства на території громади ДП «Чернігівський військовий лісгосп» Сергій Сезоненко, депутати райради Володимир Хорошковський та Петро Білик. Ще один депутат райради – комбриг Андрій Грицьков, перебуває зараз у зоні АТО.

За інформацією редакції районної газети "Наш край"