23 січня 2015
22 січня, у великій залі районної ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня Соборності України і 96-ї річниці проголошення Акта злуки за участю депутатів обласної ради Анатолія Заліського та Віктора Лазаря, голови районної ради Анатолія Дуденка, в.о. голови райдержадміністрації Анатолія Кругола, заступника голови товариства «Чернігівське земляцтво у м.Києві» Анатолія Коваля, працівників установ та організацій району, сільських, селищних голів, депутатів районної ради, жителів територіальної громади.
Зі святом всіх присутніх привітав голова районної ради Анатолій Дуденко і наголосив, що сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення: як і колись, так і тепер український народ відстоює ідею єдності, соборності та територіальної цілісності держави, як і далекого дев'ятнадцятого, недавнього дев'яностого, так і тепер, у 2015 році, зводиться воєдино собор людських душ. Це свято нагадує нам, що Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.
Учасники заходу вшанували пам'ять героїв, які віддали свої життя в зоні проведення АТО, захищаючи Суверенність, Соборність і Незалежність нашої держави, та пам'ять загиблих мирних жителів на сході країни хвилиною мовчання.
Під час заходу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Соборності України були вручені Грамоти та Подяки районної ради та райдержадміністрації. Урочистий захід супроводжувався патріотичними піснями, підготовленими колективами художньої самодіяльності та співаками району.
За інформацією виконавчого апарату районної ради