back

Щедрий вечір у Чернігівському районі

17 січня 2015

Весело та яскраво щедрували 13 січня в територіальних громадах Чернігівського району.

Найактивнішими були аматори народного мистецтва зі Смолинського, Рудківського, Кувечицького, Хмільницького будинків культури, Старобілоуського клубу.

Працівники Михайло-Коцюбинського районного будинку культури зі щедрівками та новорічними вітаннями завітали до територіального центру для людей похилого віку, хоспісу, селищної ради, дочірнього підприємства водоканалу, привітали колишню старосту народного аматорського хору "Джерело" Валентину Лепеху.

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації