back

Щедрий вечір! Добрий вечір!

14 січня 2015

14 січня вихованці Будинку школяра завітали до Чернігівського обласного шпиталю. Діти привітали воїнів АТО, які проходять реабілітацію зі Старим Новим роком. У національному вбранні вони представили святкову новорічну програму. Зверталися до воїнів – захисників зі словами вдячності та побажаннями добра, миру та злагоди у нашій країні. За кошти, які були зібрані під час проведення благодійних ярмарків, діти придбали солодощі та фрукти для солдатів. Сподіваємось, що наша зустріч залишить в душах захисників тепло, радість та спокій в нашій країні.