back

Дарували радість дітям у Михайло-Коцюбинському

25 грудня 2014

24 грудня 2014 року Михайло-Коцюбинська селищна рада спільно із спеціалістом Центру соціальних служб в рамках акції «Подаруй дитині радість» привітали з наступаючим Новим роком сім'ї мобілізованих односельчан та учасників АТО.

35 дітям було вручено солодкі подарунки, а жінкам висловлена подяка за чоловіків-героїв, якими пишається громада селища.

Михайло-Коцюбинський селищний голова Микола Завальний побажав родинам в наступаючому новому році миру та якнайшвидшого повернення додому їх рідних живими і здоровими.

За інформацією Чернігівського РЦСССДМ