19 грудня 2014
19 грудня голова районної ради Анатолій Дуденко привітав дітей Анисівської загальноосвітньої школи з першим передноворічним святом – Днем Святого Миколая.
"Друзі, настає свято Миколая Чудотворця! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя зробить яскравим!"
Після вітального слова Анатолій Дуденко вручив вихованцям школи солодкі подарунки.
За інформацією виконавчого апарату районної ради