19 грудня 2014
Від себе особисто та від імені депутатського корпусу, всіх територіальних громад Чернігівського району прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – з Днем міліції!
На вас покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров'я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.
Сьогодні працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок.
Хай тяжкий, але почесний обов'язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів. Щоб ваша мужність, високий професійний обов'язок завжди служили людям.
Бажаю вам щастя, міцного здоров'я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім'я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!
З повагою
Голова районної ради Анатолій Дуденко