back

Проведені чергові співбесіди

18 грудня 2014

18 грудня в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол провів співбесіди з Киселівським, Рудківським та Ковпитським сільськими головами щодо виконання програм економічного і соціального розвитку територіальних громад за 2014 рік та формування проектів програм на 2015 рік.

У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Дуденко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ірина Кудрик, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, закріплені за відповідними сільськими радами.

Під час зустрічі були розглянуті всі сфери життєдіяльності територіальної громади, обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення, окреслені пріоритетні напрямки діяльності на наступний рік.

За результатом зустрічі дані відповідні доручення.