back

Співбесіди з очільниками територіальних громад району продовжуються

17 грудня 2014

16 грудня в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол провів співбесіди з Анисівським, Андріївським та Боровиківським сільськими головами щодо виконання програм економічного і соціального розвитку територіальних громад за 2014 рік та формування проектів програм на 2015 рік. Участь у співбесідах взяли голова районної ради Анатолій Дуденко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ірина Кудрик, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, закріплені за відповідними сільськими радами.

У ході співбесід були розглянуті важливі питання, що стосуються всіх сфер життєдіяльності територіальних громад, визначені пріоритети в роботі на наступний рік та шляхи вирішення найактуальніших проблем.

За результатом зустрічі дані відповідні доручення.

За інформацією виконавчого апарату районної ради