back

Відбулись співбесіди з сільськими, селищними головами

16 грудня 2014

15 грудня відбулись співбесіди керівництва району з Михайло-Коцюбинським селищним, Киїнським та Улянівським сільськими головами за участю голови районної ради Анатолія Дуденка, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ірини Кудрик, закріплених депутатів районної ради з питань виконання програми економічного і соціального розвитку підвідомчих територій за 2014 рік та формування проектів програм на 2015 рік.

Під час зустрічі були розглянуті всі сфери життєдіяльності територіальної громади, окреслені пріоритетні напрямки діяльності на наступний рік та обговорені найбільш актуальні питання громади.

За результатом зустрічі дані доручення відповідним службам.

За інформацією виконавчого апарату районнох ради