back

Дорогі земляки!

15 грудня 2014

Складні обставини, в яких опинилася наша держава, змушують мене звернутися до керівників сільгосппідприємств, фермерських господарств, працівників бюджетної сфери, підприємців та всіх мешканців району з проханням надати посильну благодійну допомогу нашим землякам - бійцям І окремої гвардійської танкової бригади, підрозділи якої дислокуються в зоні проведення АТО.

Путінський режим не лише забирає життя дітей, жінок, українських воїнів, а й розкручує та посилює машину знищення держави, наших культурних та демократичних цінностей. Росія ніколи не завоює Україну, але вона прагне перетворити її на руїну, що нині робить в Донецькій та Луганській областях.

Зараз саме той час, коли кожен з нас може зробити свій внесок у збереження територіальної цілісності держави, підтримавши людей, які охороняють кордони України та мужньо зупиняють ворожу навалу. Ми маємо пройти ще одне випробування на єдність, мудрість, виваженість, здатність не бути байдужими.

Прошу Вас, шановні земляки, вкотре долучитися до акції та допомогти тим, хто нині, захищаючи Україну, перебуває у зоні небезпеки.

Учнівські та педагогічні колективи Радянськослобідської та Халявинської загальноосвітніх шкіл вже зібрали по 1 тис. грн. Також до даної справи приєднав понад 2 тис. грн. колектив комунального закладу «Будинок школяра» Чернігівської районної ради Чернігівської області, провівши благодійні ярмарки. Зібрані на наше військо кошти є запорукою того, що українці ніколи не годуватимуть армію загарбників.

Напередодні свята Різдва Христового потурбуймося про те, щоб наші воїни відчули справжню родинну підтримку та турботу!

З метою уникнення потрапляння коштів до рук шахраїв та аферистів, збір благодійної допомоги забезпечуватимуть тільки організаційний відділ виконавчого апарату районної ради, який знаходиться за адресою: м.Чернігів, вул. Шевченка, 48, каб. 300/1, тел.608-367 та сільські, селищні ради.

За зібрані кошти планується придбати речі першої необхідності,перелік яких надасть командування І окремої гвардійської танкової бригади, а всю зібрану допомогу я особисто передам нашим землякам.

Голова районної ради Анатолій Дуденко