12 грудня 2014
Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у Кархівській загальноосвітній школі відбувся пам’ятний захід, участь у якому взяли голова районної ради Анатолій Дуденко, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ірина Кудрик та керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко.
Учасники заходу згадали про трагедію, яка трапилася на Чорнобильській АЕС 28 років тому, пригадали імена тих, хто з самого початку брав участь у її ліквідації. Учні, вчителі та гості також мали змогу переглянути уривки з документального фільму про події 26 квітня 1986 року.
Пам'ять загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання.
За інформацією виконавчого апарату районної ради