back

Пам'ять про Героїв вічна

05 грудня 2014

4 грудня у смт.Гончарівськ відбулось відкриття меморіальної дошки загиблим під час АТО військовослужбовцям 1-ої окремої Гвардійської танкової бригади, яку встановлено на приміщенні місцевої гімназії.

Спорудження цього пам'ятного знаку сталося завдяки зусиллям людей, для кого пам'ять про загиблих воїнів буде жити в серцях вічно.

У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Дуденко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради - депутат районної ради Ірина Кудрик, заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська, Гончарівський селищний голова Віталій Рудник, виконуючий обов'язки командира військової частини В 1688 Сергій Маленко, сім’ї загиблих, учні та вчителі гімназії, жителі територіальної громади.

За інформацією виконавчого апарату районної ради