04 грудня 2014
Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування. Саме через органи місцевого самоврядування громадяни реалізують право брати участь у вирішенні питань розвитку своїх територій. Саме місцеве самоврядування дає можливість громадянам реалізувати своє право жити в правовій, демократичній державі, захищати свої інтереси. На органи місцевого самоврядування покладається велика відповідальність за соціальний та економічний розвиток територій, за благополуччя громад.
То ж нехай сьогоднішнє свято об’єднає нас у спільному бажанні і прагненні зробити життя кращим, додасть нам усім впевненості у завтрашньому дні, приведе до порозуміння та єдності задля достойного життя, дасть сил і наснаги на добрі і корисні справи.
Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо людей, громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров'я, нових здобутків, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє.
З глибокою повагою голова районної ради Анатолій Дуденко