04 грудня 2014
4 грудня в приміщенні районної ради до Дня Збройних Сил України голова районної ради Анатолій Дуденко та заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвськазустрілись з представниками Чернігівського об’єднаного міський військового комісаріату.
Керівники району подякували військовим за служіння народу та Україні.
За сумлінне відношення до виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України вручена Грамота районної ради та райдержадміністрації старшому офіцеру відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Чернігівського ОМВК Вадиму Потапову та Подяка районної ради та райдержадміністрації оголошена офіцеру відділення комплектування Чернігівського ОМВК Віктору Новобранцю.
За інформацією виконавчого апарату районної ради