04 грудня 2014
3 грудня в приміщенні районної ради з нагоди Міжнародного дня інвалідів голова районної ради Анатолій Дуденко та заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська зустрілись з Авраменком Сергієм Миколайовичем – інвалідом-візочником із с.Малійки та Шостаком Андрієм Миколайовичем – інвалідом із с. Радянська Слобода.
Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед людьми з обмеженими можливостями, що потребують турботи, захисту та підтримки – з такими словами керівники районної ради та районної державної адміністрації звернулись до присутніх.
Під час заходу були вручені спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації.
За інформацією виконавчого апарату районної ради