back

Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки: земельної ділянки площею 22,3000 га, що надається в оренду для обслуговування цілісного майнового комплексу будівель Публічному акціонерному товариству „Чернігівська товарно-сировинна компанія”, яка розташована за адресою: Гомельське шосе, 6, с. Рівнопілля (за межами населеного пункту) в адміністративних межах Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області

25 вересня 2014

ПРОЕКТ

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(двадцять четверта сесія шостого скликання)


____ вересня 2014 року
м.Чернігів

Про затвердження технічної документації
по визначенню нормативної грошової оцінки:
земельної ділянки площею 22,3000 га,
що надається в оренду для обслуговування
цілісного майнового комплексу будівель
Публічному акціонерному товариству
„Чернігівська товарно-сировинна компанія”,
яка розташована за адресою: Гомельське шосе, 6,
с. Рівнопілля (за межами населеного пункту)
в адміністративних межах Хмільницької сільської ради
Чернігівського району Чернігівської області

Розглянувши звернення Публічного акціонерного товариства „Чернігівська товарно-сировинна компанія” „Чернігівголовпостач” щодо затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до пункту “ґ” статті 10 Земельного кодексу України та статті 23 Закону України ”Про оцінку земель”, керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки: земельної ділянки площею 22,3000 га, що надається в оренду для обслуговування цілісного майнового комплексу будівель Публічному акціонерному товариству „Чернігівська товарно-сировинна компанія”, яка розташована за адресою: Гомельське шосе, 6, с. Рівнопілля (за межами населеного пункту) в адміністративних межах Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за таким показником: нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 22,3000 га становить 11 833157,82 грн.

2. Чернігівській районній державній адміністрації, управлінню Держземагентства у Чернігівському районі, Чернігівській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, Хмільницькій сільській раді взяти для керівництва в роботі нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Хмільницької сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів.

Голова районної ради А.М. Дуденко


Пояснювальна записка до проекту рішення...