back

Про затвердження районної програми забезпечення профілактики ВІЛ–інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ – інфікованих і хворих на СНІД на 2010 – 2013 роки

03 вересня 2010

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять четверта сесія п’ятого скликання)
Рішення

від 20 серпня 2010 року
м.Чернігів

Про затвердження районної програми
забезпечення профілактики ВІЛ – інфекції,
лікування, догляду та підтримки
ВІЛ – інфікованих і хворих на СНІД
на 2010 – 2013 роки

З метою стабілізації епідемічної ситуації, зниження рівня захворюваності та смертності населення від ВІЛ - інфекції/Сніду шляхом реалізації державної політики щодо забезпечення доступу населення до широкомасштабних профілактичних заходів, відповідно до Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ – інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ – інфікованих і хворих на СНІД на 2009 – 2013 роки», рішення Чернігівської обласної ради від 24 грудня 2009 року «Про затвердження обласної програми забезпечення профілактики ВІЛ – інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ – інфікованих і хворих на СНІД на 2009 – 2013 роки», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити районну програму забезпечення профілактики ВІЛ – інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ – інфікованих і хворих на СНІД на 2010 – 2013 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання визначених у програмі заходів, а також під час формування районного бюджету на відповідний рік передбачати видатки для їх здійснення, виходячи з реальних можливостей бюджету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

Голова районної ради   Ф.М. Носенок